Ubytovanie Martinky

Príjemné chvíle na terase, vo vírivke, infrasaune alebo na detskom ihrisku v srci Martinských holí

Spálne

1. poschodie
Nočná časť je situovaná na prvom poschodí chaty. K dispozícií sú štyri izby z toho sú tri 2- lôžkové s manželskou posteľou a jedna izba je 4 – lôžková so štyrmi jednolôžkovými posteľami.

Izby ponúkame vrátane hygienického zariadenia, ktoré zahŕňa čistú posteľnú bielizeň. V izbách vám poskytujeme pohodlie s dôkladne vyberanými interiérovými prvkami. Z každej izby je prístup na balkón, vďaka ktorému si okrem výhľadu vychutnáte aj čistý horský vzduch priamo z izby.

Na poschodí je plne vybavená kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K dispozícií sú hygienické potreby, čisté uteráky a toaletný papier. V prípade potreby môžete taktiež využiť ďalšiu samostatnú toaletu.

4 spálne

3x manželská posteľ

4x jedno lôžko

sprcha

toaleta

balkón

Spoločné priestory

prízemie

Priestrannú dennú časť chaty tvorí kuchyňa, jedáleň a obývačka. Moderná a plne vybavená kuchyňa vám poskytne neobmedzené možnosti v rámci prípravy raňajok, obeda, večere či malých snackov. Ku príprave pokrmov a úschove potravín je v kuchyni k dispozícií elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, chladnička, mraznička a rýchlovarná konvica. Navarené jedlo si môžete spoločne vychutnať za barovým pultom alebo priestranným jedálenským stolom pre 10 ľudí.

Spoločné chvíle môžete tráviť v obývačke, kde máte k dispozícií priestrannú pohovku, televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač a množstvo spoločenských hier. Dlhé večery a pravú chatársku atmosféru vytvorí sálajúce teplo a oheň z krbu.

vybavená kuchyňa

veľká jedáleň

obývačka

krb

televízia

priestranná terasa

Wellness a úschovňa

suterén

Zážitkom pre každého návštevníka je súkromný wellness s vírivou vaňou a infra saunou pre piatich ľudí. K dispozícií je sprcha, umývadlo a toaleta. Užite si pokojné chvíle osamote alebo so svojimi najbližšími v príjemnom prostredí wellnessu.

V priestoroch suterénu môžete nájsť samostatnú miestnosť, ktorá slúži ako úschovňa na lyže, bicykle prípadne inú športovú výbavu, ktorú budete v rámci vašej aktívnej dovolenky využívať. Na sušiaku si môžete presušiť lyžiarky, zimné oblečenie alebo mokrú turistickú obuv.

infra sauna

vírivka

sprcha

toaleta

úschovňa lyží

sušiareň

Exteriér

Chata je výnimočná najmä vďaka súkromiu, ktoré poskytuje poloha bez tesnej blízkosti okolitých chát. Pocit samoty a pokoja upevňuje les a okolitá príroda chaty.

Exteriér ubytovania vám ponúka príjemné posedenie na vonkašej terase, kde môžete využiť kotlík, gril alebo ohnisko a pripraviť nezabudnuteľnú grilovačku, či opekačku. Na priestranom pozemku si môžete zacvičiť rannú jógu, alebo ho môžete využiť na iné športové aktivity, či posedenie.

O zábavu pre deti je postarané vďaka detskému ihrisku, ktoré ponúka neobmedzené možnosti v príprave programu pre tých najmenších priamo v areály chaty. Pripravené máme pieskovisko, hojdačku, šmýkačku, preliezačky, drevený vláčik, petang, či mini fotbal.

kotlík

ohnisko

súkromie

vonkajšie sedenie

detské ihrisko

mini fotbal

Overte si, či je váš termín voľný