O chate Kamien

Celoročné ubytovanie na Martinských holiach

Kompletne zariadená chata so súkromným wellness osloví predovšetkým náročnejších klientov. Chata Kamien ponúka celoročné ubytovanie v tesnej blízkosti zjazdovky Nový Floch v obľúbenom lyžiarskom stredisku Martinské hole len 10 km od mesta Martin. Strategická poloha chaty ponúka súkromie a pokoj, pričom je od centra lyžiarskeho strediska vzdialená iba 500 m, čo je približne 10 minút pešej chôdze. V oblasti Martinské hole sa chata Kamien stala unikátom vďaka svojej jedinečnej architektúre, vybavenosti a polohe.

Rodinná atmosféra, detské ihrisko, súkromný wellness s vírivkou a infra saunou sú pre chatu Kamien samozrejmosťou. Chata ponúka celoročné ubytovanie a prenájom s maximálnou kapacitou 10 osôb v štyroch ubytovacích jednotkách:

2 – lôžková izba s manželskou posteľou,
2 – lôžková izba s manželskou posteľou,
2 – lôžková izba s manželskou posteľou,
✓ 4 – lôžková izba so štyrmi jednolôžkovými posteľami.

Interiér chaty je rozdelený na spoločné priestory, spálne a wellness. Takéto dispozičné rozdelenie interiéru ocenia najmä rodiny s deťmi ale aj tí, ktorí si chcú dopriať ničím nerušený oddych pokým ostatní trávia čas v dennom spoločenskom priestore. V celom objekte je prístupná 4G WiFi sieť.

Spoločné priestory sú situované na prízemí a disponujú plne vybavenou kuchyňou, jedálňou a obývačkou s krbom. Na prvom poschodí sa nachádzajú 4 spálne s balkónom, kúpeľňou s toaletou a ďalšia samostatná toaleta. Suterén slúži ako relaxačná časť, kde môžete využiť súkromný wellness vybavený vírivkou, infrasaunou, sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. V suteréne taktiež nájdete miestnosť, ktorá slúži ako lyžiareň a úschovňa.

Exteriér chaty tvorí priestranná terasa, kde je k dispozícií vonkajšie sedenie, gril, ohnisko a kotlík na varenie guľášu. Pre deti sa v objekte nachádza plne vybavené detské ihrisko s preliezačkami, hojdačkou, petangom, mini futbalom a množstvo ďalšieho . Nakoľko je chata v lese v súkromí je k nej zabezpečený prístup po lesnej ceste. Pred chatou sa nachádza parkovisko, kde si môžete odparkovať svoje vozidlá.

S radosťou Vás privítame v našej modernej a útulnej chate Kamien.

Zariadenie a výbava chaty

1-10 osôb

10 lôžok

kuchyňa

veľká jedáleň

2 sprchy

3 toalety

4 spálne

detské ihrisko

parkovisko

wifi

televízor

súkromie

krb

infra sauna

vírivka

sušiareň

veľký balkón

blízkosť zjazdoviek

Overte si, či je váš termín voľný