Čo sa našim hosťom najviac páčilo

Vrátili by sme sa ihneď! Krásne prostredie, krásna chata, kľud, príroda. Vybavenie chaty na špičkovej úrovni.. od wellness, kuchyňu, vonkajšie priestory.. vhodné aj pre maličké deti. Aj majitelia príjemní, kedykoľvek k dispozícií. Skvelá komunikácia. Hodnotíme kladne. Určite sa k vám ešte vrátime.

Gabriela

Krásna chata v tichej lokalite obklopená prírodou. Čo sa týka zariadenia tak nám nič nechýbalo, všetko sme našli presne ako doma. Majiteľ je príjemný pán ktorý nás potešil korbáčikmi keď prišiel na kontrolu chatky. Blízko chatky sa môžete vybrať na turistiku. Wellnes bol viac než super vychutnali sme si ho aj s hudbou ktorá sa dá pustiť priamo na veži pri vírivke.😍🔝 Plánujeme sa vrátiť aj na zimnú dovolenku sa lyzovat. Odporúčam všetkými 10🌟

Simona

Boli sme príjemne prekvapení dokonalým a vkusným zariadením a vybavením chaty, kuchyňa, wellness, lyžiareň všetko bolo luxusné a bez chyby. Majitelia boli veľmi milí, ochotní a ústretoví. Okolie a príroda boli v čase našej návštevy dokonalé. Využili sme sánky, aj kotlík na guláš 🙂

Martina

Super chata, priestranná, čistá. Vybavenie kuchyne na 100%, radosť variť 👍 Vo wellness sme si úžasné oddýchli a strávili sme krásne večery pri opekaní. Odporúčam každému kto si chce oddýchnuť obkolesený krásnou prírodou.

Tatiana

Chata na veľmi vysokej úrovni či už zariadenie, wellnes a tak isto aj majiteľ.Skvele prostredie .Urcite by sme sa radi vrátili aj nabuduce 🙂

Jakub

Veľmi pekná chata v príjemnom prostredí. Bola som tu 2x a vždy som bola spokojná. Pani majiteľka robí na objednanie aj masáž priamo na chate.

Viera

Chata bola mega aj vybavenie chaty… Bolo nám tam super 👌. A znova sa vrátime už čoskoro 😍😍… Proste krása a luxus v jedom.

Liliana

Vsetko super

Silvia

Tým, ktorí hľadajú štýlové chaty v Malej Fatre odporúča Chatu Kamien aj náš partnerský portál Megaubytovanie. Nájdete nás aj na regionálnej stránke ubytovanie Martin. Zažite skvelú lyžovačku a dokonalý luxus na Chate Kamien.

Overte si, či je váš termín voľný